Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűkasza damilfejet lehet...

Martin02020 kérdése:

Fűkasza damilfejet lehet használni rugó nélkül? Illetve miért esik szét folyamatosan a damilfej?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 21:45
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:

Hát gondolom már lejárt az ideje

Nem örök darabok

Időnként cserélni kell

2022. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát még csak most vettem... Egyszer vágtam le vele az udvart most meg elkezdtem, és leugrott az egész úgy ahogy van a rugó eltűnt, és most az érdekelne hogy így lehet e használni...
2022. jún. 3. 22:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Valamint az is érdekelne hogy hol tudok venni ilyet olyan boltban ami szombaton is nyitva van
2022. jún. 3. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahol a kaszát is vetted.
2022. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De rugó nélkül lehet használni?
2022. jún. 4. 04:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha lehetne nem is tettek volna bele rugót.

Keress fel 1 kisgép szerelőt,biztos neki van ilyen tartalékban is .

2022. jún. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Mert egy olcsó kínai f0s!
2022. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem volt rendesen összepattintva. Az is lehet, hogy a rögzítő fülek eleve olyan rosszak, hogy nem akadnak be. De én még nem láttam ilyet, újonnan mind jó szokott lenni, szóval inkább rosszul rakod össze, a fülek nem kerülnek a helyükre.

Rugó nélkül természetesen nem lehet használni. Ha beindítod, az összes damil azonnal kijön, mert a rugó nem nyomja neki az orsót a fogaknak, amik ezt meggátolnák.

Rugó van ezerféle, és az üzletekben jellemzően csak pár félét tartanak, azt is a drága márkásakból. De nézd meg, hátha szerencséd lesz. Vagy inkább keress nálatok egy piacot, ahol árulnak fejet, és vegyél egy másikat.

(Hogy konkrétan hol lehet fejet venni, azt elég nehéz így megírni, hogy azt se írtad, győri vagy-e vagy békéscsabai.)

2022. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!