Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan milyen szerrel lehet...

Hogyan milyen szerrel lehet kipusztítani, kiszárítani egy fát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 09:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide, hogy hány hónapja (éve) nem lakok panelban?!?


"Kerítésre és vízelfolyásra akár bírósági rendelet is életbeléphet - fákra nem."


Bíróság nem hoz rendeletet, határozatot hoz. És ugyanúgy hozhat vízelfolyás, mint kutyaugatás vagy akár mint bűzös tevékenység folytatása ellen határozatot. És igen, a fák is ide tartoznak. Ez mind-mind a birtokháborítás esete.


Szóval ezek után, hogy villogtattad jogi hozzá nem értésedet, szíves engedelmeddel mosollyal a szám sarkán idézem ide a szavaidat: "ne sértegesd azokat akik értenek a dolgokhoz"... :)

2010. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%

Na jó ügyvéd gyökér nyugi, a kérdésre válaszolj, ne velem kötekedj hogy mennyire tudod te a jogot, de egy fát kivágni, füvet nyírni már szerinted másik egyetemre kellett volna járnod. Nem nálatok élek, nálunk kicsit másak a tötvények. Ha kissé kinbújnál a te törvényed által védett odúból, s próbálnád megérteni és beleélni magad a kérdező helyzetébe - másként vélekednél. Ha pedig erre nem vagy képes, akkor neked kuss - NE OFFOLJ! (Ha esetleg véletlenül műveltséged kiterjed eme terminológiára?!)


Egyáltalán az összes hozzászólásod csak kötekedés, illetve arról szól hogy TE mennyire tökéletesen meg tudod oldani a helyzeted. OK, akkor old meg ott ahol vagy, de ne itt dicsekedj vele! Vagy otthon már nincs kinek? Nem hallgat már senki??? :)

2010. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora selejt vagy!


"nálunk kicsit másak a tötvények. Ha kissé kinbújnál a te törvényed által védett odúból, s próbálnád megérteni és beleélni magad a kérdező helyzetébe - másként vélekednél."


Tehát megérteném a kérdezőt, mert feléje más törvények vannak? Óóóóó pont mint feléd? Honnan tudod ezt? Honnan tudod, hogy a kérdezőre más törvények vonatkoznak mint rám? Ja, hogy te vagy a kérdező! Értem! :) EPIC FAIL! :D Hahhhaha! :) Már csodálkoztam is, hogy miért nem kommentel ide a kérdező, de látom megteszi, csak másik regről..:)


Na jó'van, szia! Buktad! :D Eszem megáll! :)

2010. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Előző! Te nem vagy 100-as. Beképzelsz magadnak valamit ami nem úgy van s arra épitesz. Na jó mindegy.
2010. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Persze ne fáradj annak a megmagyarázásával, hogy hogyan értetted:

1: tefeléd mások a törvények,

2: a kérdezőt akkor fogom megérteni, ha elvonatkoztatok a nálam érvényes törvényektől


Buktad, na! :)

2010. szept. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlotta a szomszéd,hogy ássak le 2 liter gázolajat és kidöglik a bodzafa a kerités mellett.Szóltam már neki 2 éve,de nem mozdul.A jegyzőnél bejelentem,mert félő,hogy a viharban a vill.vezetéket leszakitja és majd én fizethetek.Most fél méterre ültetett egy cseresznyefát.Remélem úgy gondolja,hogy majd az unokám fog lakmározni róla,mert nálam lesz.
2010. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Minden nap rúgj be jól és ha hugyoznod kell hát ne habozz XD!
2010. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Csak óvatosan a fűrésszel!Az utcánkban is volt ilyen probléma.Szóltak a polgármesternek nem történt semmi,megkeresték a jegyzőt de megint semmi.Szegény ember végső elkeseredésében átment a szomszédba és kivágta a fát!

Bírósági per lett a vége és hatalmas büntetés.Ja és még év felfüggesztés is!

Nem szabad elhamarkodottan dönteni!

Mint erdész csak annyit tudok ajánlani,hogy a tuja törzsébe próbálj egy kis lukat fúrni és önts rá gázolajat!

Segíteni fog!

2010. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Előző vagyok!

Egyébként ha van a szomszédnak kan kutyája és a tujákhoz jár pisilni,akkor magától megoldódik a probléma!

2010. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha a szomszéd megérzi a gázolajszagot, beeteti a kutyádat, macskádat, gyerekedet. Miért nem beszélgettek? Lehet, azért ültette oda a fákat, mert szabálytalanul felé néz az ablakod. Szal értekezzetek!
2011. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!