Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik, hogy nyár közepén-vég...

Létezik, hogy nyár közepén-végén lehullatta a fiatal szőlő a leveleit a nagy szárazság miatt és most, 3-4 hét múlva képes újra kirügyezni?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, megadta magát…

2022. szept. 30. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Mi a fszért kérdezed meg ha a saját szemeddel látod??


De segítek: igen, létezik.

2022. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nem teljesen egyértelmű, múltkor a feketeribizli rügyei is fent voltak még, mintha még élő rügyek lennének, de nem voltak azok. Köszöntem, szevasz! :)
2022. szept. 30. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
értem... akkor ezek minden bizonnyal ÁLRÜGYEK!!!!
2022. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bőséges eső után újra élednek a növények.Még kaszálni is kell hamarosan.
2022. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, létezik. Nálam is kezd zöldellni minden.
2022. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik, de szerintem nem a szárazság miatt estek le a levelek, hanem lisztharmat vagy más gombabetegség miatt.

Az egyik földemen tavaly nyár közepétől egy hónappal ezelőttig volt szárazság, télen is minimális volt a csapadék, tavasztól augusztusig meg egyetlen alkalommal sem volt rendes, esőnek nevezhető eső. Májustól már látszódtak az aszály jelei, utána egész nyáron nem esett pár mm-nél több, és még nálam se hulltak le a szőlők levelei.

2022. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. Nálunk minden elszáradt teljesen, júniustól szeptembreig füvet sem kellett nyírni, a fák lehullatták a fél lombjukat, most meg újranőtt minden, a falevelek sem hullanak, nyírjuk a füvet már másodszor, és nő minden.
2022. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!