Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vetettetek már mézontó füvet,...

Vetettetek már mézontó füvet, azaz facéliát, méhek, rovarok bevonzásáért? Most várom a virágzást.

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktam vetni, bár csak a magam kedvéért, mert méhek errefelé nincsenek, a lepkéktől pedig fóbiás lévén frászt kapok.
2023. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majd lesznek, de nemcsak a méhféléket lehet várni, hanem nagyon sok rovart.
2023. máj. 29. 06:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesznek, hidd el. :) 35 éve lakom itt, ezalatt egyetlen példányt sem láttam soha az egész környéken. Csak darázs van, de abból rögtön tízmillió, ők nem érdemlik meg a szép facéliát.
2023. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ritka szar helyen lakhatsz. Költözz el onnan.
2023. máj. 29. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, vetettem már, de azóta elszórja a magját és magától kel, már nem kell vetni. Szeretik a vadméhek. Egy kertben pedig akkor lesznek vadméhek, ha olyanokat ültetünk nekik, amelyek vonzzák őket (a facélia is ilyen).
2023. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!