Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűkaszát érdemes venni...

Milyen fűkaszát érdemes venni otthoni, de majdnem ipari használatra? Ami nem stihl, husqvarna, oleomac.

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül a Japán gépeknél.Árban nem olcsóbbak.

Ár érték arány,vedd figyelembe .

2023. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Makita?!
2023. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
MTD
2023. júl. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Hikoki (Hithachi) még Hithachi nèven vettem nagyon régen. Pfofi gép. Jóval olcsóbb volt a ket nagy márkánál. Az ég világon semmi baja nincs azóta se
2023. júl. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Hechtem van, én elégedett vagyok vele. Hozzánk közel a szervíz és a legapróbb alkatrészig minden beszerezhető hozzá, ezért választottam ezt, de kopóalkatrészen kívül nem volt még rá szükség. 3500-bólt mondjuk 2000 nm-t nyírok vele 3-4 hetente, nincs bajom vele. Mindennapi használatra azért már lehet nem ezt a típust választanán, de így tudja amit tudni kell.
2023. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!