Kezdőoldal » Otthon » Kert » Robotfűnyíró mekkora kiadás?

Robotfűnyíró mekkora kiadás?

Figyelt kérdés
200 nm-es területre géppel, telepítéssel, mindennel együtt mekkora kiadás lenne egy robotfűnyíró? Koszonom szepen.
2023. aug. 29. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni a guglin, mennyiért árulják a boltban. :-)
2023. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. A gugli a gep arat irja ki, h szakember mennyiert telepiti es szereli be az a kerdes. Azert irtam, hatha valakinek mar van es hozzavetolegesen igy tud mondani egy vegosszeget. Koszonom azert az eddigi valaszokat.
2023. aug. 29. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Mit kell rajta beszerelni és telepíteni?

Hát nem egy önműködő kis masina, amit egyszerűen leraksz a padlóra és bekapcsolod?

Nem kötözködni akarok, tényleg nem értem.

2023. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

"amit egyszerűen leraksz a padlóra és bekapcsolod?"


A magyar lakosság 50-60 %-a képtelen értelmezni a leírtakat.

Ez itt is bebizonyosodik.

2023. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, hogy elolvassatok a kerdesemet es koszi, hogy gondolkodtok is rajta, de en Robot FŰNYÍRÓt szeretnek. Azt telepiteni kell, vmi tereloszalra van szukseg, h tudja az utvonalat. Nekem nagy segitseg lenne, csak mindennel egyutt nem egy olcso mulatsag ahogy hallottam. De nem tudom mi az az also hatar amit minimalisan ki kell erte adni.
2023. aug. 29. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

200 m2 az nagyon kicsi, oda szerintem felesleges robot, tologatóssal végigszaladsz rajta 10 perc alatt. Vagy ha mégis robotot akarsz, hogy lehessen mutogatni az ismerősöknek, akkor megteszi egy olcsóbb márka is.

Ilyen kis területen nem sok dolog lehet, ami emeli a költséget. Valószínűleg egy 80-100 E-ből megvan, tervezéssel, vezetékek lefektetésével, programozással együtt.

De hát a neten sokan hirdetnek ilyen szolgáltatást, néhány vállalkozótól kérsz egy előzetes, körülbelüli árajánlatot.

2023. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hu kedves 7-es nagyon szepen koszonom.Nagyon sokat segitettel
2023. aug. 30. 08:17
 9/9 A kérdező kommentje:
A 80 -100 ezerhez még a gep ára hozzaadodik gondolom
2023. aug. 30. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!