Kezdőoldal » Otthon » Kert » Orkokat hogy lehet kiszűrni?

Orkokat hogy lehet kiszűrni?

Figyelt kérdés
Szerettünk volna kivágatni egy fát (Budapesten). A kerületi facebook-os csoportból hívtunk fel két számot is, mindkét esetben ugyanaz történt. Nem c nevű hirdető, a telefonban is hallani, hogy nem c. Viszont nem ő jött, hanem c-ket küldött ide. Mindkét alkalommal ugyanaz történt, idejöttek valami roncs autóval, se megfelelő eszközeik nem voltak, és nyilván semmiféle szaktudásuk sem. Tőlünk kérdezik, hogy tudunk-e adni ezt meg azt a munkavégzéshez. Aztán mikor meglátták a fát, egyből elkezdték mondani, hogy jaj hát ez magasabb, meg így meg úgy, nem annyi lesz az ár stb... Az egyik csapatot alig tudtuk elhajtani, mert még követelőztek, hogy adjunk nekik legalább kiszállási díjat. Persze 300 ezret akartak elkérni azért, hogy az én létrámat meg fűrészemet használva, a létrát a fának döntve kivágják a fát. Hát így én is meg tudnám csinálni. Hogy lehetne ezt megelőzni? A hirdetés amire jelentkeztünk, teljesen csilli-villi, hirdeti a megbízhatóságot, szakértelmet. Mikor a második csapat is ugyanezt művelte, és azok is c-k voltak, már nem tudtam mire gondoljak.

2023. szept. 23. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Olyan hirdetést keress ahol emelőkosarassal dolgoznak!
2023. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekben a hirdetésekben is az volt írva, hogy nagy szakértelemmel, alpintechnikával, szükség esetén emelőkosarassal. Azért hívtam fel ezeket, mert jónak tűntek, aztán a vége mégis az lett, ami.
2023. szept. 23. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az adott kerület csoportjában tedd fel a kérdést, hogy kit javasolnak. Az Újpalotai csoportban (XV. kerület) rendszeresen vannak ilyen kérdések, nem véletlenül. A másik lehetőség a Google vélemények átolvasása az adott cégről. Én mindig így keresek szakembert és sosem volt gond.
2023. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A következőnek elmondod, hogy jártál az előző kettővel, és hogy oda se menjenek, ha ők is olyanok.
2023. szept. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!