Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen csigaölőt használtok?

Milyen csigaölőt használtok?

Figyelt kérdés
Vége az idénynek, eddig nem használtam, de ha belekészülnek a kínai kelbe, dobhatom a fenébe. a fodros kel is "luk hátán luk". Az újabb granulátum talán nem annyira veszélyes, mint a beszűntetett.
2023. okt. 5. 20:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vegyszereket igyekszem kerülni. Próbáltam a sörcsapdát, néhány napig használt is. Aztán úgy döntöttek a csigák, hogy inkább helyben esznek a zöldségeimből. Többet tettem a vetemény szélére, járatokra, de hiába. Többfajta sört is próbáltam.

Ami a legjobban használt, az az volt, amikor kesztyűben kézzel szedtem össze. Nagyobb esős napok után a legtöbb 394 db volt, amit összeszedtem és utána kapával szétvágtam. Emellett az udvaron séta közben a fűben is széttapostam őket.

2023. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én szeneslapátra pöckölöm fával vagy késsel, irány a csatornafedél.
2023. okt. 6. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!