Kezdőoldal » Otthon » Kert » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy bezabált a fűkasza?

Figyelt kérdés

Nem indul a kínai fűkaszám.

5x megnyomtam a pumpát (ment is az üzemanyag a csövön), szivató + teljes gázon rángatom, de nem indul. Leveszem a szivatót és úgy rángatom, akkor már egy fokkal jobb hangja van, de így se akar menni.

Levegőszűrő tiszta.

Megnéztem a gyertyát, és kissé feketés üzemanyag volt rajta.

Megtakarítottam, fújtam féktisztítót is.


Közben megint pumpáltam... De fogalmam sincs, hogy sok volt a pumpálás vagy kevés.


2 nappal ezelőtt még ment a gép, mert kölcsön volt adva valakinek.


ápr. 10. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Normál állásban próbáld indítani.
ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült beindítani. Kivettem a gyertyát, hagytam szellőzni egy 15 percet, aztán normál állásban egyből beindult.
ápr. 10. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben nem kell hagyni szellőzni. Kiszedett gyertyával megrántod 3-4 alkalommal, és kiszellőzik, lehet visszatenni a gyertyát, és újra próbálkozni.

Viszont általában több pumpálás szokott kelleni. Gyakran 5-10 pumpálásnál is puha a gumi, mert még nem nyom semmit. Mikor nyomni kezd, onnantól kell vagy 5-öt pumpálni.

ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!