Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért ugrik szét a fűkasza...

Miért ugrik szét a fűkasza berántószerkezete?

Figyelt kérdés

Már vagy tízszer újratekertem benne a rugót. Pár berántásig működik, de utána a rugó kampós része (amit be kell akasztani elsőnek feltekerés során) kiugrik a helyéről.

Nincs semmi eltörve, látszólag minden rendben van. Arra is figyelek, hogy berántás során ne erősen csináljam, ne húzzam túl. Ezért arra gondolok, hogy összerakásnál én rontom el.

Ilyenem van: https://www.youtube.com/watch?v=4gsUUYWUwss


ápr. 11. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Még pár napig nem tudok venni új berántót. Nekem viszont vágnom kellene a füvet.
ápr. 11. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Mitől ugrott szét legelőször?


Addig amíg nem tudsz másikat venni, használd berántó nélkül.

ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Mitől ugrott szét legelőször?"

Kölcsön adtam valakinek. Ahogy visszakerült hozzám, rögtön az első rántásnál már nem húzta vissza a zsinort. Gondolom rángatta az illető neki rendesen, mert nem rögtön indul a gép azért, játszani kell vele.

Visszaraktam a helyére a rugót. Utána jó volt 1 napig, dolgoztam is vele. Majd most kb 3 rántásonként szét kell szedni, mert a rugó kiugrik. Az a baj beindítani se tudom így.

ápr. 11. 13:48
 4/7 mindentudó99 ***** válasza:
Semmit nem adunk kölcsön ez alap. Vegyél egy komplett berántöszerkezetet. Vagy csak rugót.
ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamit mégsem jól teszel a helyére.Szerelő majd összerakja .
ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akkus fúróval indítittam addig amíg nem volt jó a berántó.
ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószinüleg leötörött valami, vagy a másik csávó is szétkapta és nem jól rakta össze. Lehet nem jó sorrendben vannak az alkatrészek és félkepa a zsinór.

Nálam ilyen volt, egy alátét nem a tárcsa alatt, hanem felette volt (szerelő rakta össze) és emiatt fede volt a zsinór és a tárcsa oldalára fel tudott kapni és már dobta is le magát. Az összes k. anyját elmondtam.

ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!