Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egészséges peyote kaktuszt...

Egészséges peyote kaktuszt illetve magokat hol lehet venni Salgótarján közelében (CSAK HELYET KÉREK)!?

Figyelt kérdés
kérem nemkell felvilagositani engem arrol a dologról amit a kaktusz termel ugyanis ilyen viták miatt folyamatosan törlődik az egyébként normalis kérdésem és sosem kapok választ ,nem dealerekre és drogbarátokra vagyok kivancsi hanem a kaktusz vásárlási helyére...köszönöm a megértést :)
2010. dec. 24. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
csak netről tudsz rendelni.
2010. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Nem értem miért kellett töröltetni a válaszom.

Másodszorra teszed fel ezt a kérdést, akkora balf asz vagy nem tudsz szerezni magadnak, akkor más nem marad. Áhh..szerencsétlen.

2010. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor gyere el salgóba vagy a környékre és szerezzél nekem ha te annyira nagypályás vagy ...barom
2010. dec. 25. 00:19
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen mindegy hogy hol vagy, lehet szerezni, de ebbe nem fogok belemenni mélyebben no mindegy.


Békés karácsonyt:)

2010. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért barátom kivancsi lennék rád hogy te szerzel bárhol bárhonnan peyotet :) Viszont!
2010. dec. 26. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Hát minden a kapcsolatokon múlik, de engem már nem vonz a dolog..
2010. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Boltban nem fogsz kapni, mert kényes, lassan növő kaktusz, és ezért (meg az alkaloidtartalma miatt is - nem kerülhet bizonytalan kezekbe) elég drága.

Itt lehet válogatni:

[link]

2010. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Még valami: nem te lennél az első ember, aki ilyen növényt keresett, és nem kapott.

A kaktuszgyűjtők meglehetősen bizalmatlanok azokkal szemben, akik felbukkannak a semmiből és olyan növényeket keresnek, amiket drogként lehet használni.

Gondoltam szólok.

(utolsó voltam)

2010. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha a meszkalin érdekel belőle akkor inkább san pedro magot vegyél.Guglival megkapod hol árulnak és az a második legjobb forrás.
2013. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kukorika válasza:
A meskalin tiltott, de a peyote NEM AZ!!! Egy dolog hogy lényegében ugyanolyan hatású hallucinogénnek nevezett anyag. (a misztikusok, sámánisták, indiánok, alkimisták szerint szent szer, mely megnyitja a harmadik szemet) Ergo egészen nyugodtan nyíltan lehet vele kereskedni is!!! Hasonló hatású az Ayahuasca is. Sem a peyote, sem az ayahuasca NEM TILTOTT... szóval nagyokosan pofázni, sejtelmeskedve kapcsolatokra, dealer-re célozgatni szánalmas idiótaság... az a meszkalinra jogos csak... Más kérdés hogy nem kereskednek vele, hiszen a sok senkiházi tahó suttyó csicskának fingja nincs róla mik ezek... nincs rá valós kereslet... a hatásuk pedig nem olyan mint a fűé vagy a kokainé, de még az LSD-hez sem hasonló... az meszkalin lényegében ugyanaz a vegyi összetétel mint a peyote (bár a misztikusok szerint nem megfelelően szent, nem nyitja meg a harmadik szemet, illetve a túlvilágot)... Tehát okoskodni pofázni nem kéne a peyote-al kapcsolatban, viszont beszerezni nem igazán lehet Hazánkban... külföldi vonalakat kell keresni rá...
2017. jan. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!