Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hét múlva húsz éves...

Két hét múlva húsz éves osztálytalálkozom lesz. Hogy tudnék addig ledobni 5-6 kilót? 170 cm és 83 kg-os nő vagyok. Valami tuti recept? Olyan kommenteket nem kérek, hogy nem kellett volna meghíznom, meg hogy az egészséges fogyás a lassú fogyás.

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 11:47
 1/9 anonim válasza:
szokásos... kenyér édesség zsirosétel fogyasztását mellőzni kell, napi 3 km futás(legalább). gyümölcsöket ajánlom. A hangsuly a futáson legyen
2010. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a futás nagyon jó ötlet, plusz 1-2 napos léböjtkúra az esemény előtti napokban.
2010. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Vigyázz mert utána 10et szedsz vissza.
2010. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom, a szépségért szenvedni kell, de ennyi futástól meghalnék. :-(

Azzal nem fogynék le, ha csak kevés kalóriát vennék magamhoz? Vagy akkor behúzná a szervezetem a vészféket és takarékra állna át?

2010. jún. 13. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Vízből fogod lefogyni a javát, látszani csak a mérlegen fog, de azt gondolom nem viszel magaddal az osztálytalálkozóra. Azt mondod, nem akarod hallani, hogy a jó fogyás a lassú fogyás. Ez azért szomorú, mert ha 20 éves osztálytalálkozód van, akkor nem tini vagy, több eszed kellene, hogy legyen. Ha két hónapja jutott volna eszedbe, szinte játszi könnyedséggel ment volna. Így viszont csak azért szorítok, hogy ne szedd vissza a dupláját 3 hét múlva.
2010. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem halnál meg ennyi futástól (kocogás inkább),csak hozzá kell szoktatni magad és megmerem kockáztatni,hogy még jól is esne egy kis mozgás.Én is ilyen voltam mint te,azt hittem meghalok ha lefutok 2 km-t,most meg 10 km a napi adagom
2010. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A mozgást semmiképp ne mellőzd, mert felgyorsítja a folyamatot. Akár napi 1-2 óra gyaloglás intenzív tempóban is hatásos, mellé a hasad tekerd be fóliába, hogy nagyon megizzadjon. Ajánlom hogy vegyél testépítő boltban (pl Biotech USA) fehérjeport, akkor izomveszteség minimális lesz, ha sok fehérjét viszel be. Egy ilyen turmix legyen a főétkezés, reggeli lehet kicsit több, hogy bírd a napot (max 2 tojás, pirítós, konzervhal stb), de a nap többi részében csak zöldség, gyümölcs a cukortartalom miatt 6 után ne. Ez elég drasztikus, viszont nem túlzottan (de azért az) egészségtelen. Szerencse hogy nyáron az ember nem kíván annyit enni. Sok szerencsét kívánok, amire leginkább szükséged van, a kitartás! Amúgy léböjtkúra lehet 2 nap, de semmiképp nem egymás után, lehetőleg kezdd azzal, akkor a gyomrod is összeszűkül, másik léböjtnap a találkozó előtt pár nappal, de semmiképp ne pont előtte, mert ha ott iszol, vagy valami, rosszul is lehetsz. Szóval holnap léböjtnap, ma már ne egyél semmit zöldségen kívül, és szerezz be fehérjeitalt, plusz vegyél magadhoz minden nap multivitamint. 2 hét múlva meg ha szép fokozatosan és TUDATOSAN térsz vissza a normális étrendedhez, szerencsével nem is szeded vissza.
2010. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

aza lényeg h nagyon lassan fuss, hogy bird szusszal

és a lassu futás fogyaszt am is a legjobban!

csak épphogy kocogj, majdnem gyors séta

2010. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen módszer.
2010. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!