Kezdőoldal » Otthon » Kert » Chili termesztést el lehet...

Chili termesztést el lehet kezdeni 3-3,5 millió forintból vidéken? Mi kell hozzá? El tudnám adni?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata kérem írjon pár sort, nagyon hálás lennék.
2011. febr. 14. 21:31
 1/4 zoli79 ***** válasza:
Nem vagyok kertész de szerintem el tudnád kezdeni.Ugyan az mint a közönséges paprika.Csak ne olyan emberekhez fordulj segítségért aki lehúzna pénzel.Fóliasátor öntözőrendszer és fűtésrendszer kell.Legjobb lenne ha találnál valaki olyat akinek ezek már megvannak és társulnátok.Eladásról nem tudok mit írni,nem tudom,hogy lenne rá kereslet de biztos eszt is érdeklődd meg előbb.
2011. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz fel erre a fórumra:


[link]


Itt mindent megtudsz a chilivel kapcsolatban, barátságos, segítőkész emberek megválaszolják a kérdéseidet.

2011. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az csak egy dolog, hogy el tudnád-e kezdeni ebből, de egy értelmes ember előbb csinál egy piackutatást, vagy igényfelmérést legalább előtte, szerintem ez fontosabb, mert ha a termesztés nem jön be, akkor elveszted a pénzed. De ha bejön, és mégis rádmarad, akkor is elveszted a pénzed, meg a kedved, meg az időd, fáradságod...
2011. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ezzel a baj,hogy nekem van itthon chilim. Déli ablakban van most és amint napot kap, rögtön terem. Már kínomban osztogatom, mert tele van terméssel. Biztos nem vennék.
2011. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!