Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen magvetéssel lehet...

Milyen magvetéssel lehet virágtenger, virágszőnyeg hatást elérni kertünkben?

Figyelt kérdés
Nem akarok mintát kirakni belőle (habár az se rossz ötlet:> de nem ez a lényeg),hanem azt szeretném,hogy egymerő virág legyen az egész,lépésnyi hely sem kell.
2011. márc. 30. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Petúnia a legegyszerűbb, az elszórja magát a következő évben is. De vethetsz büdöskét (Tagetes) is, mert az is elég igénytelen.
2011. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pongyola pitypang, az telenövi az egészet és állandóan virágzik.
2011. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Jellemző a pongyola pitypang előfordulására, hogy amely vetésben megjelenik, ott a termesztett növényt elnyomja. " ->azért szeretnék többféle virágot továbbra is. Egyébként Én erről eddig azt gondoltam,hogy gaz,van is egy kettő az udvarban de nem terjed.:)


Egyébként nem virágra gondoltam,hanem vetési technológiára. Hogy hogyan kell csinálni,hogy ez legyen az eredmény. Gondolom nem az a módja,hogy ugyanúgy ültessem egy sorba majd palántázzam szét 5 centinként...

2011. ápr. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!