Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet kezdeni egy kaktusz...

Mit lehet kezdeni egy kaktusz gyűjteménnyel?

Figyelt kérdés
Nincsen valakinek kaktusz gyűjtő ismerőse?Anyósom komoly gyűjtő volt, de megbetegedett, így a nyakunkon maradt. szeretnénk eladni, míg tönkre nem megy az összes. Fűtünk nekik télen, öntözzük nyáron, de nem értünk hozzá, így egyre többet kell kidobni. Kb 4000 darabos gyűjteményről van szó, üvegházzal együtt is vihető akár. Kérlek, ha van ötletetek, hogy hova forduljak, írjatok!
2009. febr. 26. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hély!mért nem irsz vissza!!!!????????Legalább visszairhatnál ha már kérdeznek!
2009. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, nem voltam itthon, így nem kísértem figyelemmel a kérdésre a válaszokat, mert már nagyon rég tettem fel.

A kaktuszok megvannak, egyre szarabb állapotban sajnos, és egyre kevesebb van belőle.

Győr-Moson-Sopron megyében egy faluban van a gyűjtemény. A privikre válaszolni fogok mailben! mindenkinek köszönöm az érdeklődést és a segítségeket, ötleteket!

2009. aug. 1. 20:51
 13/13 anonim válasza:
Szia!Van még a kaktuszokbol?mert ha igen engem érdekelne...
2011. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!