Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megindult a karácsonyi kaktusz...

Megindult a karácsonyi kaktusz bimbózása?

Figyelt kérdés
Nálam még nem kezdett el bimbózni, de nem tudom miért. Október elején vittem be a szobába, és nem öntöztem már azóta, mivel a bimbók képződéséig kb. 3hétig nincs szükség vízre.
2011. okt. 21. 03:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és a kérdésem picit értelmetlen...szóval a kérdésem az lenne, hogy nálatok már elkezdtek bimbózni a karácsonyi kaktuszok?
2011. okt. 21. 03:23
 2/5 anonim ***** válasza:
40. születésnapomon ültünk a fiammal egy vidéki buszmegálló büféje előtt és hamburgert ettünk. Van ott egy virágüzlet is. Bement a fiam, és hozott egy ici-pici cserépben egy tő karácsonyi kaktuszt, azzal köszöntött meg. Azóta hatalmasra nőtt(a fiam is, a virág is) és minden születésnapomra kivirágzik. Tegnap már láttam rajta kicsi bimbókat. Van egy szép gondolatom , leírom. Én már rég nem leszek, de a kaktusz virágokat fog hozni akkor is, és eszükbe jutok róla.
2011. okt. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még az enyéim sem kezdtek bimbózni, még pihiznek. :-)
2011. okt. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hell-ikon ***** válasza:
Még az enyémek sem bimbóznak, bár elég régen kaptak már vizet. Ha megöntözném lehet beindulnának:D
2011. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2011. okt. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!