Kezdőoldal » Otthon » Kert » A sok ültetés, palántázás...

A sok ültetés, palántázás miatt "kikészült! A kezem. Milyen kézkrémet ajánlotok?

Figyelt kérdés
A föld és a homok miatt olyanok az ujjaim,mint a smírgli...de kesztyűbe nem tudok/szeretek dolgozni.
2011. ápr. 15. 07:57
 1/6 anonim válasza:
85%

Nekem is hasonló állapotban van a kezem.

Nekem a Neutrogena nagyon bejött, drága egy kicsit de nagyon megéri.

Jó munkát neked!

2011. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a " kotyvalékot " egy manikürös ajánlotta nekem anno.

Kicsit gusztustalan, amikor összekeverem, de nagyon hatásos.

Én egy normál tányérba teszem, alá egy tálcát, nehogy lecsurogjon, beülök a tv elé, és fél óra alatt szuper lesz a kezem.

Folyamatosan teszegetni kell rá ezt a masszát, mig megszilárdul egy kicsit, ez kb. 10 perc, és utána addig hagyni, amig van időd. Én kb. fél órát szoktam.


egy kiskanál tejföl

egy kiskanál méz

fél kocka élesztő


Utána le kell mosni, és estére még bekenem valami tápláló kézkrémmel.

2011. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A neutrogéna valóban jó, de kipróbálhatsz valami igazi munkavédelmi kézkrémet. Na ezek aztán igazán zsíros krémek.
2011. ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műkörmösök szoktak viaszos kezelést adni ami nagyon gyengiti a bőrt.
2011. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Dm-ben kapható Babylove extra száraz bőrre való babatestápolója, nagy koncentrációban tartalmaz valamilyen vajat. És olcsó is.
2011. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nokat kertészkedem! Én már nagyon sok krémet kipróbáltam. Amelyik mellett elbújhat mindegyik, az a sima gyógyszertári kézkrém. Próbáld ki!
2011. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!