Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyek azok a virágok, amelyek...

Melyek azok a virágok, amelyek folyamatosan virágoznának a teraszomon? Itt télen-nyáron 25-35 fok van.

Figyelt kérdés
2 nagy, árnyékos, de nyitott teraszom van, szeretném minél több, minél színesebb virággal telerakni. Azokat szeretem a legjobban, amik rengeteg apró virágot hoznak (pl mint a muskátli), de nem tudom, melyik bírná a meleget egész évben.
2009. márc. 4. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a muskátli kap vizet meg tápoldatot, akkor bírja a meleget is, meg az árnyékot is igazi rambók:) NEkem úgy van, hogy a muskátli ládájába beleültetek ilyen szúnyogriasztó növényt, ami ilyen futós hosszú zöld, leér a földig is, nagyon nagyon mutatós. Megpróbálok neked képeket küldeni, hogy nekem milyenek vannak.

[link]

Ezen az oldalon a legalsó, a hópehelyvirág, két piros muskátli közé szoktam rakni, csüngő edénybe.

[link]

Itt meg találsz olyat, hogy kerek repkény, ez a szúnyogriasztó, ezt úgy szoktam, hogy a balkonládába, két tő muskátli közé.

A teraszon kétoldalt pedig lobéliák csüngenek nekem, így gyönyörű az összkép.

Egyébként ezeken az oldalakon rengeteg ilyen apróvirágút találsz, direkt a balkonnövényeket választottam ki neked.

Ja és ne a sieberz oldalán rendeld meg őket, én mindig piacon szoktam venni, harmadannyiba kerülnek.

2009. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj de most néztem meg, hogy nem is olyan drágák a tövek, piacon is kb 300 ft /tő szoktam venni ezeket a kis balkonnövényeket. Csak ugye kb 1500 ft-t pkg-t kér..
2009. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És minden tő megmarad? Mármint ha csak egyet rendelek, az esélyesen meg is marad?
2009. márc. 4. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
leánder kasszia, bauganvillea, stb
2009. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!