Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az egyik paradicsomomnak a...

Az egyik paradicsomomnak a leveli felfelé nőnek, és nincsenek is rajta virágok. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
A szárak azok rendesen nőnek oldalra, csak rajta a levelek felfelé néznek az ég felé. Selejt paradicsom palánta lenne? Virágai sincsenek, pedig a többin már van.
2011. jún. 9. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én így jártam az összessel, amit magról ültettem, fogalmam sincs mi a fene van velük, olyan,mintha napfertőzést kaptak volna, akkor kezdődött, amikor kiraktam őket májusban a napra.
2011. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez igazán csak érdekes dolog. Mi vettük a palántákat, és ez az egy lett ilyen közülük. :S
2011. jún. 9. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja..de jó,hogy megtaláltalak..én voltam a válaszolód.

Az történt, hogy úgy voltam vele, ha már megdöglik, tök mindegy miben és meglocsoltam virágos növényre való tápoldattal és még aznap visszaálltak a levelei és kizöldült, valamint elkezdett nőni.Azt hittem, hogy ki fog pusztulni, de úgy néz ki csak egy kis műtrágya kellett neki.

2011. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!