Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy tudnám kiirtani a kertből...

Hogy tudnám kiirtani a kertből a borostyánt?

Figyelt kérdés
Már a fél kertet beszőtte,ki akarom irtani az egészet.Van rá valami módszer?Esetleg gyomirtó?
2009. ápr. 15. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld megkeresni a gyökereit - nehéz!! - és annál fogva kiszedni.
2009. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szinte lehetetlen.:( Már vagy 3*3 métert benőtt,ha nem többet...:-/ De köszönöm a válaszod,megpróbálom azért.
2009. ápr. 15. 21:30
 3/6 tade ***** válasza:
Hihetetlen, de nekem vazaban volt borostyanom....asszem 2 hetig elfelejtettem megontozni es kidoglott :) lehet egy alternativ megoldas.
2009. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ez itt nincs locsolva...Csak,ha esik az eső.

Nagyon agyalok mit csináljak vele.Felgyújtanám legszívesebben,de kúszik a ház falára.:-/

2009. ápr. 16. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A használati útmutatóban megadott hígítású "Glialkával" permetezd le a leveleit. (Gazdaboltokban kapható) Kb. 2-3 hét elteltével elkezd kiszáradni, akkorra jut le a vegyszer a gyökérig, és gyökerestől kiöli. De más növényre még véletlenül se jusson, mert az is így jár.
2009. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom! Biztos más virágot is kiirt de végülis azokat már úgyis elnyomta a borostyán...
2009. ápr. 16. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!