Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez milyen fajta növény (kép...

Ez milyen fajta növény (kép lent)?

Figyelt kérdés

[link]

Egynyári vagy át lehet teleltetni? és ha igen, hogyan?


2011. aug. 31. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legszivosabb noveny. Egyfajta kaktusz. Vagyis "secculant" Elviragzik, es kint vagy bent tarthatod. Nagyon keves vizet igenyel, napot nem banja.
2011. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Szerintem meg ez egy porcsinrózsa (kukacvirág), és egynyári. Aztán lehet, hogy vak vagyok.
2011. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Porcsinrózsa, -egynyári, de szétszórja a magjait és jövőre is kinő. Szereti a napot!
2011. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hell-ikon ***** válasza:

Valóban porcsinrózsa és ahogy elnézem a virágot, valami spéci hibrid...

Így én kételkedek abban, hogy ez el fogja szórni a magját, mert könnyen lehet, hogy nem is hoz vagy ha mégis, lehet, hogy steril, de ha mégsem akkor meg jó eséllyel nem őrzi meg a jelenlegi fajta tulajdonságait.


Felszedve megpróbálhatod majd átteleltetni, hűvös de fagymentes helyen, nagyon kevés vízzel esetleg teljesen szárazon tartva, de nincs garancia rá, hogy sikerül. (nekem legalábbis nincs a teleltetésében tapasztalatom, mert még nem próbáltam)

2011. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Felénk(Erdély)ezt Báránykának hívják. Elszórja a magjait, és jövőre újra kihajt.
2011. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!