Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növényt tartsak,...

Milyen növényt tartsak, szaporítsak?

Figyelt kérdés

sziasztok!

15 éves vagyok.

szeretnék egy kis plusz pénzhez jutni,növény termesztéssel.

Apám 15-20 éve foglalkozik kaktuszokkal,volt hogy 100-105 fajta katusza is volt,most is van kb 50-60.

szeretnék egy kisebb kertészetet csinálni.

van időm locsolgatni és gondozgatni a virágokat.

milyen növényeket érdemes szaporítani,hogy keressek is vele?

én bonsaiokra,kisebb törpefenyőkre gondoltam,vagy milyen növények amik még drágábbak,vagy amivel pénzt tudnék szerezni?

van erre kereslet ? évi 50.000 ft-ot (legalább)tudnék ezzel keresni?


2011. okt. 31. 18:11
 1/3 Synesztro válasza:
Szerintem igen!Én hobbiból termesztem és én is kaktusz mániás vagyok, bár én nem eladásra szoktam őket adni, de 1 vásárban van hogy 100-200Ft ot is elkérnek 1 kis darabka kaktuszért főleg ha éppen virágzásban van, amúgy menj rá a virágzós ritka fajokra, a bonsai fa meg különösen jó ötlet, nem a tenyésztésükkel lesz majd gondod hanem azzal szerintem hogy hol találod meg vele a keresletet, mert sajna az emberek most nem igen engedhetnek meg maguknak drága szépségeket!:) Sok Sikert! (24/F)
2011. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok,köszönöm.
2011. nov. 6. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van helyed, kedved, akkor érdemes sövénynövényekben is gondolkodnod. Pl. szaporíthatsz fagyalt, buxust, jól gyökeresedő cserjéket, pl. jezsamen, téli jázmin, forsythia, boglárkacserje, som, stb. Levendulával is próbálkozhatsz.
2011. nov. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!