Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy is van ez? El kell...

Hogy is van ez? El kell ültetni 4 babot. Az egyiket szidni kell . Elfelejtettem hogy van. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Még mindig nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Micsoda idióta kérdés ez?
2012. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A másikat babusgatni,kényeztetni, a harmadikkal semlegesnek lenni, csak megöntözni a negyediket nem tudom.
2012. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A negyediket meg moziba kell vinni, aztán a vidámparkba! Ha viszont viszed mind a négyet, akkor vehetsz csoportos napijegyet a BKV-n!
2012. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13:36 viszem azonnal!:DDD
2012. febr. 25. 20:07
 5/7 A kérdező kommentje:
12:01 Tudtad hogy itt válaszolni kell kérdésekre???Ha nem akkor közlöm veled.(de csitt el ne áruld senkinek...):DD
2012. febr. 25. 20:10
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ugyanarra gondolunk-e, de van olyan is, h az egyiknek klasszikus zenét, a másiknak rock/metál zenét raksz be, a harmadikat szidod, negyediket babusgatod, de sztem lehete egy ötödik is, akit békén hagysz. Húú, lehet, h ezt én is kipróbálnám :D
2012. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Múltkor volt az állítólagban borsóval.
2012. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!