Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kezdő kertész vagyok. Mikor...

Kezdő kertész vagyok. Mikor kell permetezni a gyümölcsfákat, és mivel?

Figyelt kérdés

Férjem egyik ismerőse adott nekünk lemosó permetszert. Ezzel lefújtam a csemetéinket. (fogalmam sincs, hogy mi a permetszer neve)

Meg tudnátok mondani, hogy mikor kell legközelebb, és úgy egész évben permetezni? Illetve, hogy mi ellen, és, hogy milyen permetszerek ajánlottak. (Nem tudom, hogy fontos e ez az információ, de van egy meggyünk, naspolyánk, almánk, körténk, mandulánk, szilvánk)

Előre is köszönöm!



2012. márc. 29. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, erre így elég nehéz egyetlen válaszban bármi értelmeset írni, mikor egy kisebb falusi könyvtárban is megtölt vagy két polcot az erről szóló irodalom.


Javaslom, hogy keress kertészkedős blogokat, illetve ha google-lel keresel, akor mindig írd be, hogy milyen növény melyik munkájára vagy kíváncsi.


Pl. almafa metszése, szilva növényvédelme...

2012. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fertőzések, gombabetegségek ellen bordói por, tetű, almamoly és egyéb kártevők ellen pedig karate. Gondolom tisolnak hívták azt a lemosót.
2012. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
HA sok eső esik azért kell permetezni ha abszolút nem esik akkor meg azért.Tehát egész évben igény szerint.
2012. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!