Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik a legjobb vetőmag...

Melyik a legjobb vetőmag forgalmazó?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik vetőmagot érdemes választani, ami valóban megbízható és jó minőségű termést eredményez amegfelelő gondozás mellett.


Nem boltra értem hanem pl.: Garafarm, Rédei, Hemres Mag? Melyik az a cég, aki valóban kiváló minőségű vetőmagokat termeszt és árul?



2012. ápr. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Jellemzően ZKI, Kertimag (Rédei, Budapesti), Garafarm magokat használok, eddig nem volt gondom velük. Mivel nagyrészt ugyanonnan szerzik be a magokat, elenyésző köztük a különbség.
2012. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán tapasztaltam különbséget a végeredménynél egy olcsó és egy drágább csomag mag között.....
2012. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a ZKI és a Rédei Kertimag a legnagyobb hazai vetőmag forgalmazó. A minőségben csak akkor lehetsz biztos, ha közvetlenül tőlük, internetes felületen rendeled meg vagy általuk megnevezett viszonteladónál vásárolod a vetőmagot.
2012. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 3. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!