Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyiböl jön ki egy beépített...

Mennyiböl jön ki egy beépített medence építése?

Figyelt kérdés
Medencét szeretnénk csinálni a kertbe és szeretném megtudni, hogy körübelül mennyiböl jön ki?Nem kell a sporolós árat mondani, hanem azt, amiböl ugy jön ki h télleg szép legyen?És hol találok Budapest környékén olyan céget vagy egyéni válalkozót aki megcsinálja?Ti kivel csináltattátok/csináltatnátok?
2009. jún. 29. 14:46
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nem egyszerű dolgot kérdeztél.Az ár nagyon változó.Függ milyen anyagból (műanyag, beton)akarod nagyban függ a mérettől :) és a benne lévő extráktól.(Befúvók,világítás stb.)Ha egy műanyagot akarsz és azt kb 3*4*1,2 méretben az a 6 kiló.Ebben talán van már egy rendes homokszűrős víztisztitó is.Innen csak felfelé mennek az árak megpedig olyan ütemben nem is hinnéd.Egy "rendes" medence amiben azért nem kell nyomorogni az 2-3 milla.Nagyon nézz körül a piacon,mindenki másra esküszik.Van aki a műanyagra van aki a betonra.Mindegyiknek van előnye és hátránya.Ha engem kérdezel akkor én egy 30 köbös beton medencére ami mozaikburkolású kis világítással szavaznék. :) Na mondanom sem kell ez a felső kategória.Nézz körül a neten én is sok árajánlatot begyűjtöttem. Sok sikert!

2009. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!