Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tehetek a seregélyek ellen?

Kis Pitta kérdése:

Mit tehetek a seregélyek ellen?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki ismeri őket, idén leverték az összes meggyet, hogyan lehetne őket elriasztani ?

2012. jún. 27. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármit teszel, ideig-óráig működik, amikor megszokják, nem zavartatják magukat, ismét visszatérnek és viszik, ami nekik kell.

Mi szőlőnél voltunk így: kiaggadtunk színes műanyag csíkokat, felállítottunk időszakonként durrogó hangágyúkat, csinálhatsz, amit akarsz, megszokják.


Az idén a panelban, az erkélyemen nem zavartatja magát. Valaki évekkel ezelőtt a ház elé ültetett egy meggy-fát. Most annak a termését szedik, az erkélyeken pedig laknak, tanyáznak, berendezkedtek.

2012. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz ahogy az előttem szóló írta.Nekünk olyan riasztónk van hogy el mehet az ember egy hétre is itthonról akkor sem fog eltünni egy szem meggy vagy szőlő sem. Otthon elkészíthető házilag.Ha érdekel privátba küldjetek címet küldök képet és leírást.
2012. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért privátban?

Ha már itt vagy egy közösségi oldalon, akkor amit tudsz, add a közösségnek, ne csak egy-egy embernek.

Ellenkező esetben, az sem biztos, hogy amit te tudsz, az van olyan jó, vagy még jobb, mint amit mások előtted leírnak ide.

2012. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg hova tudok képet feltenni mert nem szoktam ilyesmivel foglalkozni.A riasztó pedig garantáltan jó.Egyébként videót is küldtem volna címre.
2012. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na csak sikerült képet feltennem hát ilyen a seregélyriasztóm, polikarbonátból van kivágva egy kis tükör alul felül fellógatva vascsövön 5-6 méter magasra.Középpontjánál lelógatva karabínerekkel hogy tudjon forogni.Barnára festve.Ha valakit érdekel meg is mérhetem. [link]
2012. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg nem mennek hozzád a seregélyek, az vagy véletlen, vagy bármilyen kifüggesztett formától félnek. :)

Mert hogy ez a seregélyek semmilyen ragadozójának röpképére nem hasonlít, az biztos...

Mekkora egyébként?

Lehet, hogy az enyém kicsi volt (kb. életnagyságú), és nem volt elég magasra téve.

2014. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!