Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen szivattyut vegyek...

Milyen szivattyut vegyek kerti furt kutba? (reszletek)

Figyelt kérdés

Van egy kerti furt kutam 9,5 méter mély és kb 4,1 méter viz van benne a viz locsoláshoz kéne a kérdésem az hogy milyen szivattyut vegyek bele? A vizben homok van ha ez számit.

Eddig egy kb 5000 ft os szivattyu volt benne aminek a vizhozama nagyon kicsi és már elromlani látszik ezért kell egy uj egy jobb.

[link]

eddig ezt néztem


2012. júl. 19. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80 litykós Leo (Pedrollo-koppincs). Nem annyira rosszak!
2012. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Al-Ko szivattyút ne vegyél. Nekem ilyen van, kb 4 évig birta. Most csapágyat kellene cserélnem benne, de dobhatom ki a francba, mert képtelenség szétszerelni. Természetesen imbusz és kereszthornyos csavarok tartják össze, amiket (nem tudok másra gondolni) nyomatékkulccsal húzhattak meg és jól bele is vannak rohadva az alaplapba. Szétfúrni nem lehet őket, mert nem fér oda a tokmány. Hát ennyit a csodás német dizájnról meg a cikkszám szerint rendelhető alkatrészekről. Cseszhetem.

Én ezután Elpumps vagy vmi más, de mindenképpen javitható gépet fogok venni és jól megnézem, h mit veszek.

2014. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!