Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ti mit csit csináltok nyár...

Porcukormókus kérdése:

Ti mit csit csináltok nyár végén a kerti medence vizével?

Figyelt kérdés

Locsolni nem lehet vele, mert van benne klór, hypo, só.

A tudat, hogy ivóvízzel húzzuk le a sz@rt a wc-n, kicsinál, ez meg egyszerűen megy a csatornába.. :(

Már arra is gondoltam, hogy felhívom a Tűzoltóságot, hogy vigyék el, bár nem tudom, a tartályuk alkalmas-e erre a vízösszetételre. Lehet, hogy oltári hülyeség ez az ötlet, de 17-18köbméter vízről van szó, kár lenne, ha a csatiban végezné..

Van valami ötletek?


2012. aug. 28. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Öntsd le vele a sz.rt....

Ha kisebb medencét vettél volna kevesebb lenne a problémád és kevesebb vizet pazaroltál volna.

2012. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Hypó miért lenne a medence vízében?!...


Mi egyszerűen kilocsoljuk a környező gyepre...

Nincs azért abban annyi vegyszer, hogy az ártana a növényzetnek!

2012. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Eresszétek le a vizet akiket smerek mind azt csinálja .
2012. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:( Igen, tudom, de valami hasznosabb megoldást keresek. Azért köszi!

Valakinek van valami jó ötlete?

2012. aug. 28. 11:14
 5/16 anonim ***** válasza:
behurcolod vödörben,és wc öblitésre tökéletes
2012. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenném, hogy NEM ez volt a kérdés.. Nem a véleményedre voltam kiváncsi, ha nem tűnt volna fel.
2012. aug. 28. 11:18
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem érdekelnek a vélemények akkor ne írogass ide!!!!!!!!
2012. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
54%
hagyd állni és akkor kimegy belőle a vegyszer!mi is ezt csináljuk vele évek óta és semmi baja sem a növényeknek!vagy az is lehet hogy megkérdezed a tűzoltókat ahogy mondtad! veszítesz vele semmi mert ingyen hívod őket!vagy a pisit le tudod vele önteni!de szerintem a kakit nem!
2012. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tehát; nem az volt a kérdés, hogy "szerintetek pazarlás-e feltölteni 18köbméter vízzel a medencét", vagy "mi a véleményetek rólam, hogy nem szeretnék ennyi vizet leereszteni a csatornába" hanem az, hogy milyen hasznos dologra lehetne felhasználni a megmaradt vegyszeres vizet. Első válaszoló, rajtad kívül ezt mindenki megértette..

De ezért kár volt felhúznod magad ennyire.

2012. aug. 28. 22:10
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, mi nem csak klórt és hypot használtunk, tettünk bele sót is. Gondolom a só nem fog kimenni belőle.. De még ha nem is olyan durva a koncentrációja, ennyi vizet hova locsoljunk el így nyár végén?

Na mindegy, megtartjuk, majd télen korizunk rajta.. :)

2012. aug. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!