Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van ilyen fenyőféle, vagy...

Van ilyen fenyőféle, vagy csak az én igényeim nagyok?

Figyelt kérdés
Kis helyigényű, tehát karcsú, de nem oszlopos növésű,viszonylag gyorsan, de nem óriásméretűre növő, talajra nem igényes, betegségeknek, kártevőknek ellenálló, a klasszikus karácsonyfára emlékeztető ágrendszerű.Az már hab a tortán, ha ezüstös, kékes színű.
2012. okt. 28. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

a "klasszikus karácsonyfára emlékeztető ágrendszerű" és a karcsú üti egymást


Esetleg az ezüstfenyő, de az nem karcsú.

2012. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A karácsonyfára emlékeztető ágrendszer alatt erre gondoltam:nem felálló ágrendszerű, amit esetleg szétnyomhatna a hó, de nem is csüngő, mint a szomorú fajták.Az ezüstfenyő hatalmasra nő az én kertemhez viszonyítva.Valami más kellene, de eddig nem leltem rá.Azért köszönöm a segíteni akarást.
2012. okt. 29. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
az igényeid nagyok.
2012. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hm.. Azért köszönöm. Már találtam nekem megfelelőt, úgy hívják, hogy: arizónai jegenyefenyő (dmkert.hu)
2012. nov. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!