Kezdőoldal » Otthon » Kert » Otthonra akarnák láncfűrészt...

Otthonra akarnák láncfűrészt nézni nem drágán de benzinest, szerintetek melyik márka érné meg ami bírja is?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit takar a nem drága?30 v 50 ezret?
2012. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, az ár között pont jó! (30-40 ill max 50)
2012. dec. 16. 11:05
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Én vettem 30 ezreset barkácsáruházban 2 év alatt széthullott és nem is volt agyonhajtva 15 ezerért akarták javítani.Behajítottam a kamrába a satupad alá.Vettem helyette ezt: [link] csak ugye régebbi kiadásban 5 éve nyúzom évi 10-12 m3 rönkfát vágok össze vele tüzelőnek.Mikor vettem azt mondták lehet nyűstölni egész nap és ez így is van.Én még 60 ezerért vettem.Nem érdemes gagyit venni mert a végén többe kerül mint egyszer venni egy jobbat.
2012. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Most pont akciós úgy látom és kifutó termék is de ezt nem azé mondom, köszi az infót!
2012. dec. 16. 12:21
 5/20 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2012. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Még annyít volt már vele gondom saját hibából de van alkatrész hozzá.
2012. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A legkisebb Stihl-t,vagy Husqvarna-t vedd,nem bánod meg.
2012. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 gomzoli ***** válasza:
61%
Stihl MS170 35 cm-es lappal 50 ezer körül kapható. Jó kis gép, kis mérete ellenére dönteni is lehet vele (persze nem öles fákat), kezdő amatőr létemre már vagy 15 kisebb-nagyobb fát kivágtam és feldolgoztam vele, lett vagy 10 m3 tűzifám... Valahogy az az érzésem, hogy nem lesz vele gondom.
2012. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Nekem Stihl MS 180-asom van és nem bántam meg! Már kivágtam vele vagy 25-30 gyümölcsfát, másfél éve van meg kb, de eddig csak benzint és olajat töltöttem bele, szóval semmi baja. A téli tüzifát is ezzel vágom össze, már lekoptattam róla egy láncot is! Kiváló!


Az előttem szólónak! A 35-ös átmérővel már a 70-es fát is ki lehet dönteni! az biza már nem kicsi!

2012. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Még hozzátennék egy annyit, hogy a A Stihl azért jobb a többinél, mert saját maga gyártja az asztalt is és a láncot is. A lapnak önolajazása van. A husqvárna esetében ezt kézzel kell olajazni. A Maiktának pedig nagyobb fogazatú lánca van, ez jobban megrázza az embert. A Sthilnél a lánc nagyon stabil, a gép nem ráz, mert komolyabb a rezgés csillapítása és olyan pontos a lánc, hogy marni is lehet vele. Én az ősszel is csak a Sthil MS 180-ast használtam a favágó kecskék elkészítéséhez. Az összeeresztéseket, mint a láncfűrésszel marattam ki és nagyon pontosan el tudtam végezni a pászításokat, mert nem ver a lánc! (A pontossága miatt a szobrászok is Sthilt használnak, akik nagy farönkből faragnak, na meg a jégszobrászok is)
2012. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!