Kezdőoldal » Otthon » Kert » A fokföldi ibolyát kiültethete...

A fokföldi ibolyát kiültethetem a kertbe?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, az szobanövény, maximum nyáron kiteheted cserepestül egy napsütéstől és esőtől védett helyre.
2013. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A másnapot sem élné meg kint.
2013. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És a korallvirágot meg a begóniát?
2013. ápr. 1. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok is szobanövények, kiültetve nem maradnak meg(esetleg a begónia, ha az gumós vagy mindignyíló).
2013. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a korallvirágot szoktatás után simán ki lehet ültetni, nem lesz baja és szép bokorrá fejlődik...télire viszont be kell vinni a lakásba különben elfagy. ergo nem éri meg vesződni vele. kirakod egy nagyobb dézsában pl és már majdnem ugyanott vagy mintha kiültetnéd.

enyémek is kint töltik az idejüket. amint kint 18-20 fok már megvan kb állandóan, de éjszaka sincs 12-15nél hidegebb...ergo májustól szoktam kivinni őket :)


a fokföldi ibolya levelei nem bírják a nedvességet, ahogy azt sem ha víz éri őket. ergo kidöglene az első esők után...

2013. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszike sokat segítettek:D és a primulát?
2013. ápr. 15. 15:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Jah és akk a korallvirággal meg a begóniával szerintetek mi legyen? Akk a korallt lehet kiteszem a teraszra...mert az egyik újságban láttam és sztem szép meg az ára is jó, de a fokföldit akk tuti nem.
2013. ápr. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!