Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyit fogyaszhat egy benzine...

Mennyit fogyaszhat egy benzines fürész?

Figyelt kérdés

Egy negyvennégy cm. átmérjű, a földből 13 cm-re kiálló

tuskót kell lefürészelni a föld felszinére. Családi jóbarát hozza a fürészt, amibe benzint kellett vennie. Megigértem neki, hogy a benzint természetesen kifizetem.

Az előbb megjelent és bejelentette, hogy a benzin 2500 forintba került. Halálsápadt lettem, de leperkáltam neki a 2500 forintot. Én ennyiből kb. 80 km-t autózom. Ezért érdekelne, mennyit fogyaszhat a fürész egy ekkora művelet során.



2013. júl. 25. 09:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3-as v ok. Kérdező !! Légy szives próbáld már meg normálisan értelmezni amit leírtam !!! És szerintem nem
2013. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
3-as v ok./ Lehagyta a mondat végét / Nem neked írtam !! Hanem a 2. nak !!
2013. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értelek, 3-as! Te el sem mennél ilyen sz@r munkára... mert nem éri meg. Rendben, de egy barátnál az ember nem azt nézi, hogy megéri-e. Akkor már régen rossz! Nincs igazam?
2013. júl. 25. 16:43
 14/16 A kérdező kommentje:
F e j l e m é n y ! ! ! Miután az illető a férjem egyik legjobb barátja és én azt mondtam a férjemnek, hogy az ő távollétében ide többet be nem teheti a lábát, a férjem felhívta és olyasmit mondott neki, hogy "messzire ba..tad a baltanyelet" Erre ő visszaadta a 2500.- forintot.
2013. júl. 25. 17:21
 15/16 dirtboy ***** válasza:

én biztos nem foglalkoznék vele a továbbiakban,lehet bennem van a hiba vagy én vagyok túl jó szívű amit kétlek de igen nagy pofátlanság volt elkérni annyit.

most hiába adta vissza,nálam ez már nem számítana,ezt már nem lehet vissza csinálni,kiderült hogy milyen barát is ő valójában hiába adta vissza a pénzt.

2013. júl. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nemrég itt volt, hozott egy kis barackot és elkezdett magyarázkodni és akart adni egy ezrest, miután tegnap a férjem visszaadta mind a 2500-at, amit délelőtt adtam ennek az embernek. Elmondtam neki amit írtál, zavarba hoztam és mondtam, hogy az ezrest se hagyja itt, majd beszélje meg a férjemmel. Ennyiben maradtunk.
2013. júl. 26. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!