Kezdőoldal » Otthon » Kert » 7 m-es ásott kút 1 millióért?

7 m-es ásott kút 1 millióért?

Figyelt kérdés

A szomszédom szeretne kutat ásatni kelet-Pesten, ahol a talaj teljesen homokos és sóderes. Víz nálunk 4 méteren már van, egy 7m-es kút viszont már biztonságos hozamot adna. Erre kapott egy 1 milliós ásási ajánlatot, amiben a gyűrűk benne vannak, de ezt én is és a szomszédom is sokallotta.


Én egy 1 köbméteres medencét 3 óra alatt ástam ki, akkor egy 7 méteres kút kiásása biztonsági berendezésekkel sem lehet több 5-6 napnál.



2013. júl. 31. 13:33
1 2
 11/15 Merovingii válasza:
Az a hülye aki kifizeti !!! Ennyit pofátlanság kérni érte !!!
2013. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 zoli17 válasza:

akcióssan: 999,999 ft ért vállalom,

ez az akció csak 3 napig él!!

és ezta kódot be kell diktálni: DFLKR5763


de furtat is vállalok, pláne ekkorát

2014. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
biztos vagyok benne, hogy 1 misiért tudsz telket is venni a keleti végeken amelyiken van ekkora ásott kút.
2014. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Jozsi Kiss válasza:

Elötem szolohoz,a medence ásás ég ès föld a kútásáshoz.

Nemtudom az a bátor jelentkező ki lene?az a baj sok ember nem tudja.felmèrni a kútásáshoz veszèjeit.2.3.mèterig megy mint a karikacsapás utána jöhet a futó homok!embert pillanatok alatt elviszi!gyürü ropanhat lent már van nyomás!20 ève csinálom.van nèmi tapasztalatom ének elenère èn is alkalom mi 700000 ft csináljuk Az 1 milliós kutat

2016. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 rittyentö válasza:
71%
Bammeg, 150-200ert csinaljak ezt eszak kelet magyarorszagot. bpesten tudjak hogy hulye a nep, ezert vagnak at mindenkit a maszekok
2016. aug. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!