Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel tudom tömíteni a fűkasza...

Mivel tudom tömíteni a fűkasza tankján ha ereszt a benzin?

Figyelt kérdés
sziasztok adott egy strauss fűkasza és ahol a műanyag tankból veszi fel a benzint a motor ott egy gumi tömítésen keresztül megy be a benzincső, namost működés közben a gumi- tömités mellett nagy mennyiségű benzin folyik el , ezt szeretném valahogyan orvosolni.

2013. aug. 2. 16:46
 1/4 anonim válasza:
Az nagyon balesetveszélyes ha mellé megy a benzin, ott cserélni kell tömítést
2013. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fuxtec ***** válasza:

Persze a nagy Straus és hasonlo Vaterás árusok nem árulnak megfelelő alkatrésze.


Itt találsz hozzá komőletten :


www,fuxtec.hu

2013. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.üdv
2013. aug. 10. 10:21
 4/4 bstewe válasza:

Fuxtech.hu szakértelmük egyenlő a nullával!!!!!

Javaslat: Vaterán keress egy olyan terméket ami rossz vagy javítható, de nem tudod hogy kell, keresett termék eladójának tedd fel a kérdést, hogy smint lehet megjavítani és segíteni fog! Többet érsz vele, mit ha nete talált üzlet WEB áruházban talált tel. számon érdeklődsz, mert 5 forintot nem érnek szakmailag!

Engem nagyon felháborit, amikor még tanácsot sem tud adni és a problémád megoldásában zsák utcába jutsz!

Üdv: Stewe

2014. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!