Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növényt ajánlanátok...

Milyen növényt ajánlanátok amit ilyen időtájt érdemes kiültetni? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
Nagy beton szegélycserépbe lenne (nem tudom mi az olyan neve), helyigényre max. tuja méretű kéne, de lehet kicsi is, mindegy milyen, virág, cserje, bokor, stb is jöhet, csak évelő legyen, igénytelenebb, és szeresse a sok napsütést, déli fekvést.
2013. aug. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen rozmaring van :))) Kifejezetten szereti a sok napsütést. Télen vissza vágtam betakargattam a tövét,hogy ne fagyjon ki és ennyi.
2013. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, rákerestem, azt írják hogy tavasszal szokás ültetni, szóval ha most vennék (cserepest) és így augusztusban kiültetném, lenne esélye megmaradni azért?
2013. aug. 17. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Most nem igazán találni akárhol,tavasszal már több helyen lehet venni mert akkor van az ültetése,persze ilyenkor is elültetheted,de elég nagy az esélye,hogy nem fogta a telet átvészelni mert kevés ideje lesz az átültetést kiheverni és a gyökereivel rendesen elhelyezkedni....van amit tescoba és egyéb ilyen helyeken lehet venni egész évbe és az beltéri!!! Én pl tavasszal az obiba vettem,de figyelni kell ott is van beltéri. Tehát annyi a lényeg,hogy ne beltérre valót vegyél!
2013. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor úgy látom még várnom kell kinti ültetéssel.
2013. aug. 18. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!