Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha a csipkerózsát (a csipkebog...

Ha a csipkerózsát (a csipkebogyót) visszavágom illetve metszem, az kinő újra? És el fog ágazni a metszés helyétől?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ezeket a hosszú ágait vagy miket. Mert túl nagyok már. Vagy ártok vele? Fog teremni ha elvágom valahol?

2013. okt. 15. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem elágazott,amikor kb a felénél vágtam vissza ... amikor tőből vágtam akkor az már nem
2013. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor bátran megmetszem.
2013. okt. 16. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Még ha tőben vágod is el, akkor is hoz friss hajtásokat.
2013. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És azok már azévben hoznak termést vagy csak később?
2013. okt. 20. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van idejük megérni a vesszőknek. Tehát ha ősszel vágod le, nyilván csak következő évben hoz hajtást. Azon lesz termés is. Ha nyáron vágod le, akkor is megpróbál új hajtást hozni, de az már nem fog beérni őszig, nem fog virágozni.
2013. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most fogom vágni őket.
2013. okt. 21. 15:45
 7/7 anonim válasza:

Szia! :)


Sajnos nem vagyok szakember és kerttel sem rendelkezem, de láttam az egyik utcában csipkebogyót és szeretnék termeszteni a családnak C vitamin céllal, viszont nem tudom, hogy kell. Tudsz ebben segíteni nekem?


Köszönöm!

2014. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!