Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire jó/nem jó, ha a...

Mennyire jó/nem jó, ha a macska a kiskertbe piszkít?

Figyelt kérdés

Zöldséges kiskertünkbe végzi a dolgát a macska, illetve néha a fekhelye melletti földdel (és ürülékkel, vizelettel) teli almát is oda borítom.

Árt ez a földnek (gondolok arra, hogy más összetételű, mint pl a marhatrágya)? Vagy nekünk, ha tavasszal majd vetek bele?


Más: ha nem akarom, hogy oda piszkítson, hogyan szoktassam le róla? A virágos kertet, de még a füvet is folyton lesz.rja, eddig semmi nem vált be :(


2013. nov. 26. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
toxoplazmózis
2013. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50 éve, gyerekkoromban falun, nagyanyáméknál nevelkedtem. Rendszeresen átszöktünk a szomszéd trágyadombjára játszani, de soha semmi bajunk nem lett. Ma már más szelek fújnak, a nagy sterilitásnak köszönhetően az immunrendszer valahol a bányászbéka ülepe alatt van. De azért én azt mondom, ne nagyon foglalkozz ilyenekkel.
2013. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jól gondoltam, de akkor mégis hova ürítsen és én is hova öntsem ki a piszkos almot??
2013. nov. 28. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:

És 50 éve nem volt kicsit alacsonyabb az elhalálozáskor várható életkor?


A dögöket és ürüléket nem véletlenül kéne veszélyes hulladékként kezelni...


Hova öntsed?

Komposz0tra vagy ásol egy fél méter mély gödröt, és amikor már félig van betemeted és ásol másikat.


vagy kuka

2013. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek van bent a cicuska egyáltalán?!
2013. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

"És 50 éve nem volt kicsit alacsonyabb az elhalálozáskor várható életkor?"

Statisztikailag talán igen, (bár erről sem vagyok meggyőződve) de az biztos, hogy noha anyámék heten voltak testvérek, ma mindannyian hetven fölött vannak.

S azt sem kéne szem elől téveszteni, hogy akkoriban az öregek igencsak virgoncak voltak, és mondhatni, hírből sem ismerték a betegséget. A mi korosztályunknak meg jószerivel 40 fölött minden nap ajándék.

2013. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A talajnak nem árt, mert nem olyan mennyiségű, hogy ártson.

Neked árthat, mint fentebb írták.

Persze, ez inkább olyan elvi dolog, mint hogy elüthet az autó, azaz kicsi a valószínűsége, de mégis sokakkal megesik.

2013. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én úgy hallottam, hogy 70-100 évvel ezelőtt, még sokkal gyakoribb volt, hogy valaki ne élje meg a kamaszkort.

Ezért is vállaltak akkor sok gyereket.

2013. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!