Kezdőoldal » Otthon » Kert » Dinnye mag? Már elegem van

Dinnye mag? Már elegem van

Figyelt kérdés

Idén 5 féle magot vettem már elültettem őket 2 hónapja proba képp, de még EGY SZEM SE BUJT KI! Tavaly fogtam magot az már virágzik sátorban... De azt olvasstam h a fogott mag nem jó...

Tudnátok mondani valamilyen fajtát, márkát ami tuti ki kel? Elvileg már el kellet volna vetni...


2014. ápr. 3. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég hideg volt 2 hónapja.
2014. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fűtve van... És nem lehetett hideg ha a másik ami úgyan abba a körülményben kikelt és szépen fejlődik sőt egyforma földet is kaptak...
2014. ápr. 3. 19:01
 3/12 anonim válasza:
Nem tudom milyet vettél, de nekem a Szigetcsépi 5-1 F1 mindig kikel, általában szabadföldi vetésnél is 89%-os a kelési arányom, fűtött sátorban pedig majdnem 96%-os.
2014. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi jövőre megprobálom azt akkor, idén mivel elég előre haladott az idő így már felesleges azt beszereznem, ma hozott haverom egy általa nagyon dicsért magot majd lesz valami...

Amúgy, hogy állnak a palántáid?

2014. ápr. 4. 20:48
 5/12 anonim válasza:
Szerencsére szépek és növögetnek! Próbálkozz meg jövőre vele! Én nagyon ajánlom ezt a magot mert nagyon jó kelési arányt mutat, meg számomra az sem mellékes, hogy nehezebben eszi be a peronoszt és a lisztharmatot, meg iszonyatosan finom!
2014. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oltani szoktad?
2014. ápr. 5. 15:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Tavaly probáltam, de csak 1 sikerült, de az olyan szép volt, hogy idén megszeretném rendesen tanulni, hogy jövőre 90%a az lehessen a dinnyultetvényen :D
2014. ápr. 6. 08:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Lopótökbe oltottam tavaly, de olvasstam, hogy sütőtökbe jobb mert annak intenzívebb a növekedése
2014. ápr. 6. 08:58
 9/12 Tapsi82 válasza:
Nekem 3rom fajta magom van . Egy se kelt ki. Én is pont eszt a kérdést szerettem volna feltenni. De látom választ nem nagyon kaptunk.
2014. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rédei kertimag-ot probáltad? Most azt vettem... Majd kiderül...
2014. ápr. 6. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!