Kezdőoldal » Otthon » Kert » Paprika mitől fonnyadhat el?

Paprika mitől fonnyadhat el?

Figyelt kérdés
Több van egy ládában, az egyik teljesen elfonnyadt, a többinek szerencsére nincs baja, remélem nem is lesz...

2014. jún. 5. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami féreg elrágta a gyökerét .
2014. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiszedtük azt az egy tövet, fehéres valami volt közvetlen a tövénél. Tudja-e valaki, hogy a többinél ez mivel előzhető meg? Lehet-e a talaját fertőtleníteni?
2014. jún. 5. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet a túlöntözéstől? Kiszárad rendesen a talajfelszín két öntözés között?
2014. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiszárad a teteje, meg szerintem akkor a többinek is baja lenne, de azok szépen fejlődnek.
2014. jún. 6. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó lett volna fotót csinálni arról a fehéres valamiről, hátha látni, mi az.
2014. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez nekem későn jutott eszembe. Pici(1 mm)-nyi hófehér kis szőrösnek kinéző darabok. Nem tudom ez mennyire volt jó leírás :D A többi szerencsére azóta is jól van, hátha megússzuk.
2014. jún. 6. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a szőr lehetett a már elhalt gyökéren lévő penész, vagy akár a paprika gyökérszőre is.
2014. jún. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Adtunk neki gombaölőt. Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!