Kezdőoldal » Otthon » Kert » Cukkini, patiszon hűvös...

Cukkini, patiszon hűvös pincében hány hétig áll el?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
kb. 4-5 hét mire el kezd penészedni a szárnál vagy a felfekvésnél, de kb 1-2 hét amíg jó minőségű marad. Addig kell leszedni amíg a körmöd könnyen beleszalad és zöld nyomot hagy.
2014. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom,de érdemes lenne télire fagyóba elrakni, ha van. Tavaly csináltam cukkinikrémet (google) Hát mennyei. Kipróbáltam fagyasztva, milyen lehet felengedve, hát ennivaló, az biztos. Így kíváló téli vitamin.
2014. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy télire nem tudsz patiszont betárazni. Ha a legutolsó leszedés október közepe (az első fagyok), akkor jó ha november végén még eszel belőle kirántva. Tökfőzeléknek tök mindegy mikor reszeled le, de tény, hogy a túlérett, kemény tök nem kifejezetten jó móka hámozás és reszelés szempontjából. Ha késve szeded le már nem lesz puha idővel, de ha puhán szeded le nem fog egyhamar megkeményedni.
2014. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszban áll, nem rothadnak meg egy hónapig, de gyakorlatilag a nagyobb méretűek, érettebbek fogyasztható minőségben 1-2 hétig bírják, utána már nagyon leromlik a minőségük, megsárgulnak, megvénülnek. A kicsik, fiatalabbak már 1 hét után sem igaziak.
2014. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hamar kemény lesz a héja sajna.

Az igazi bébi méretű a rántanivaló, hűtőbe 1 hétig volt, és felhasználtam.

Többiek írták már, hámozás, gyalulás, és a fagyasztóba.

2014. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!