Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az Oázis kertészet az drága,...

Az Oázis kertészet az drága, ugye?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A drága relatív. Mihez képest? És ha drága, nem vásárolsz ott? Vagy mi volt a célod a kérdéssel?
2014. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mihez képest? Mikor a kertünket csináltuk több helyet megnéztünk, összességében ők voltak a legolcsóbbak.
2014. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Részemről én drágának találom...földet, cserepet, növényt is lehet máshol olcsóbban beszerezni... Eddig egyszer vásároltam ott egy mustársárga orchideát, meg is bántam, mert valami speckó gomba alakult ki rajta és el is pusztult.
2014. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én mondjuk néhány terméket néztem, pl. balkonládákat és az baromi drága volt. Azért kérdeztem, mert a vadaspark belépőjegyének árát le lehet vásárolni ha 5000 Ft felett vásárolsz, de ha annyival drágábbak, akkor nem éri meg, akkor ez csak egy átverés, és erre lettem volna kíváncsi.
2014. aug. 27. 10:50
 5/7 anonim válasza:
Attól függ mennyi a Vadaspark belépője... :) Egyébként pont a balkonláda, amiből olcsót még nem nagyon láttam sehol :D
2014. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem átverés éppen, aki egyébként is megy oda, az jól jár, ha felhasználja a jegyet. De külön azért odaautózni messziről nem éri meg, mert tényleg a drágábbak közé tartozik, bár nem rettenetesek az árak. Viszont arra jó, hogy a kedvezményt felhasználva annyiért vásárolsz, mint egy olcsó helyen, és nézelődhetsz a növények között, sok érdekességet láthatsz. Sok akciós növény is van.

(Én nézelődés közben azt láttam, hogy a régebben ott lévő növények fele tele van gyapjastetűvel...)

2014. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, viszonylag drága.
2014. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!