Kezdőoldal » Otthon » Kert » Üdv. Mit gondoltok a Starkl...

Üdv. Mit gondoltok a Starkl magazinról? Nekem jár az újság és egyre gyanúsabbak benne a képek, szerintem ez egy átverés, párat leszámítva.

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám átverésnek. Ez egy üzlet, és ott is lehetnek gyengébb dolgok, de aki ért a növényekhez, az tudja hogy és miként. A katalógus pedig egy reklámfüzet, ott mindennek a legjobban kell kinézni. Én amit tőlük rendeltem, >95%-ban bejött.
2015. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A wc-n szoktam lapozgatni és egyértelműen photosopoltak a virágok és a gyümölcsök egyes daraboknál. Gondolom ahol nem volt a készítéskor virágzó vagy termő példány, kreáltak egyet, némi eltúlzással. Ha jól megnézed pl. a ribizlit, lesz olyan fürt amit megsokszoroztak, máshol is megtalálod ugynazt a fürtöt. A természetben nincs ilyen, hogy 2-3 egyforma szemállás és méret. Árnyékos oldalon meg nem ugyanazt a színt fogod látni mint a világosabb részeken.
2015. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ribizlihez visszatérve: egyértelmű fércmunka. Látszik, hogy a fürtöknél bentmaradt a pár pixeles fehér szegély. Olyan helyeken maradt fehér, ahol sem fény, sem reflex nem lehet.
2015. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl. az almák és körték az új hajtásokra vannak téve, szintén megsokszorozva... A grafikusnak minimális kertészeti ismerete se volt.

De ezek a kertészeti csomagküldős reklámújságok a kezdetektől ilyen képeket tartalmaznak. Érdekes, hogy csak most tűnt fel.

Több alkalommal még az is előfordult, hogy egy adott fotó benne volt a Starkl és Sieberz katalógusban is, más fajtanevű gyümölcsökhöz társítva...

Az árak pedig a kertészetek árainak duplái vagy triplái, pedig ugyanazoktól a termelőktől veszik őket a csomagküldők is.

Igen sok pénzbe kerül ez sok színes újság, amit ki kell fizetni valakinek.

2015. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2015. jan. 7. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!