Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl vagy husqvarna?

Stihl vagy husqvarna?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki arra esküszik ami neki van. Mind kettő jó. Én Husqvarnát vettem mert ugyan az a teljesítmény olcsóbb volt mint Sthil. Álom vele dolgozni.
2015. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Stihl van, baj nincs vele, de szerintem a H. is van olyan jó.
2015. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csabesz80 ***** válasza:

Stihl-ből is van háztartási/alkalmi/barkács célú és ipari felhasználású - árban akár 4-5x-ös különbséggel.


Ha erdőgazdálkodásra háztartási Stihl-t használsz akkor az fogod tapasztalni hogy a Stihl egy vacak szar. Ha otthon vágsz néha fát tüzelőhöz, kerted rendezésére akkor az ipari meg indokolatlanul drága. Mindent arra amire való.


Egyébként hogy válaszoljak is: A Stihl szerintem jobb.

2015. márc. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát ki ezt ki azt egymás mellett használva a kettőt tapasztalatok

a Husqvarna olcsóbb kb ha ugyan olyan köbcentis olyan 20-35000-rel, sokkal kevesebbet fogyaszt kb 3 szor annyit megy ugyanannyi anyaggal, olcsóbb hozzá az alkatrész, de ugyan olyan megbízható mind a kettő ha reneden bánsz vele és karbantartod (gyertya, levegőszűrő, előírt keverék és minőségi keverékkel)

2015. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erdészek, szerelők nagy többsége a Husit tartja jobbnak.
2015. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a 5-ös irta, az erdőkben jobban szeretik a Husqvarna-t, mivel nagyobb a fordulatja, és jobb dönteni vele. De viszont darabolásra jobb a Stihl. Olyasmiket is hallottam, hogy a Stihl nem igenyel olyan nagy karbantartást, jobban birja a port. Nálunk a faluba inkább a Stihl-t használják, azt nem tudom hogy milyért. Nekem is ugyancsak Stihl van (211c), pont most van meg 1 éve, és eddig 25 liter benzint használtam el vele (onnan tudom, hogy most fogyott el a 0,5 liter keverék olajam). Nagyon meg vagyok vele elégedve. De ez nem azt jelenti hogy jobb a Stihl mint a Husqvarna, csak nekem jobban bejön.
2015. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. Vagyok még annyit az én Husqvarnámról hogy hihetetlen keveset fogyaszt.
2015. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!