Kezdőoldal » Otthon » Kert » Paradicsom fajták közzül...

Paradicsom fajták közzül melyik a legjobb termeszteni?

Figyelt kérdés
Az egész kertet beeültetném paradicsommal és nem tudom melyik fajta lenne jó ami nem is igényes,birja az utat és sok terem rajta.Valaki segitsen nekem ebbe.Köszi
2015. márc. 19. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
én a lugas paradicsomot szeretem, mert befőzni és frissen megenni is jó és óriási hozamot tud produkálni.
2015. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én minden évben vagy 6-8 fajtát termesztek, vegyesen determinált növekedésűt és óriásira megnövőt is. De a családom legtöbb tagja a koktél paradicsomot szereti a legjobban friss fogyasztásra, mert kevésbé savas és harmonikusan édes íze van éretten.
2015. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én is a karósat szeretem, rengeteg terem rajta, egy ágyásnyi paradicsomból a napi szükségleten kívül a téli befőzésre való is megterem.
2015. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami olyanra gondoltam ami a kereskedelemben menő,mert olyan 300 darabot akarok kiültetni
2015. márc. 19. 14:05
 5/6 anonim válasza:

Ha sokat akarsz termelni, akkor Lugas F1, Elán F1, stb.

Persze csakis kordonban ...

Jók a ZKI-s magok, például. Igaz, nem olcsók.

(Nekem majd' mind kikelt. :-) )

2015. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kecskeméti fajtákat szeretem. Szerintem azok a legjobbak. Van választék. Felénk egy kert minimum 1000 nm, az egészet nem ültetném be egyfajtával. Kivétel, ha konzervnek termelném.

Nézz szét a ZKI oldalakon, a saját szempontjaid alapján +a fajtaleírásokban.

2015. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!