Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akik véleményt nyilvánítanak...

Akik véleményt nyilvánítanak a gyengébb jóval olcsóbb benzines gépekről kasza, fűrész, tapasztalat alapján teszik? Illetve összemérik a teljesítményüket a négyszer ennyibe kerülő gépekkel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 5. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Mások nevében nem mondhatok véleményt .A gagyi olcsó gépektől irtózni kell .Mindig az olcsó lesz a drága .

Bármilyen gépet is veszünk,el kell dönteni mire is szeretnénk használni .1 x ri 100m2 lekaszálásához a gagyi s jó,aztán lehet is eldobni .Akinek a napi munkájához kell,az ne sajnálja rá pénzt,vegye meg a számára a legjobbat.

Otthoni használatra meg egy közepes kategóriát kell venni,de nem a gagyi márkákból .

2015. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom az elsőhöz.

Alsó kategóriás gépek teljesen használhatatlan. Legfeljebb dísznek jó.

Ezt a saját pénztárcámon is tapasztaltam.

1-2 használat után már tönkre is megy.

Saját káromon egy dekopírfűrészen, rezgőcsiszolón, és egy elektromos láncfűrészen is tapasztaltam.


Illetve másoknál is láttam, hogy nagyon hamar tönkre megy.

Pl.: nagyflex ,fűkasza , vésőgép , ütvefúró.


De hogy konkrét hibákat is mondjak.

Nálam az elektromos láncfűrész ledarálta a fogaskerekeket.

Körülbelül 10 percig daraboltam vele vastagabb ágfát.


A rezgőcsiszolómnál lejött a rezgőtalp, Körülbelül 6m2-nyi kerítéslécet csiszoltam le vele.


A dekopírfűrészemnél pedig a 3. vágás után beszorultak a csapágyak.

2015. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

garancia?

Egy évig nyüstölni, kidobni.

2015. ápr. 5. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:

"Alkalomhoz a forma", mondta a '80-as években a reklám.

Kétféle hülye ember létezik: aki komoly munkához gagyi gépet vesz, meg aki negyedórás munkához drága gépet vesz.

Az egy misimókusokra jellemző dolog, hogy megvesznek egy használhatatlanul kis teljesítményű márkás gépet indokolatlanul drágán, aminek a negyedéért már vehetnének nekik megfelelő használható kínait.


Mondjuk én évi 30 óra fűnyíráshoz Fuxtec kínai kaszát használok, egy ugyanennyire használható Stihl ötször ennyibe kerülne, ami nekem túl drága.

2015. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat írom le. Először egy olcsó, "noname" motoros kaszát vettem. Két hétig bírta. Visszavittem a boltba. Igazad van, van garancia, de 5 hétbe telt még a gyártó megállapította, hogy ez garanciális hiba, mehet a csere. Ez idő alatt nem tudtam füvet nyírni. Megkaptam a cserét, az 3 hétig bírta. Történet ugyanaz. Hat hétig vártam a válaszra. Csere, szerencsémre ez a típus már nincs, levásárolhatom az árát. Úgy döntöttem, hogy veszek egy márkásat, hiába kerül négyszer annyiba, mint az az ócskaság. Már meg van két éve és semmi gondja, pedig nem kímélem.
2015. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!