Kezdőoldal » Otthon » Kert » Találtunk egy 15 méteres...

Találtunk egy 15 méteres cseresznyefát a hegyen, tele lédús cseresznyékkel. Lehet rajta vagy 100 kiló, én holnap szeretném lerázni. Hogyan tudunk eltenni ennyi gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

2. v. újra!


Nem is azért írtam, hogy riogassalak, csak jobb tisztában lenni a ......új törvényekkel. Csak van egy bizonyos szélsőséges politikai formáció ami mindent kriminalizálni akar. Többek között ők vezették be azt, hogy a mások által kidobott lomot törvényellenes újrahasznosítani a szegényeknek.

Az erdőből erdei gyümölcsöt, erdei gombát is már csak 1-1,5 kg -ig "hozhatsz ki"


Hallottam olyan esetet, hogy egy "hobbiművész" göcsörtös-győkeres fadarabokat gyűjtögetett, mert ebből csinált fafaragásokat. Eredmény: több tízezerre büntették "falopásért". Úgyanilyen bűntetéseket kaptak a folyóparton értéktelen úszadékfát gyűjtők.


Manapság Munkácsy Mihály rőzsehordó asszonyát is megbirságolnák/bebörtönöznék illegális falopásért.

2015. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amikor már szedhetőnek nevezhető, onnantól talán 10 napig marad eladható minőségű ilyen hőségben, ha nem viszi el a seregély meg egyéb illetők.

Hűvös helyen tárolva 2 nap múlva már egész biztosan találsz benne rothadtat (kukacosok, megnyomódottak), onnantól minden nap háromszor annyi lesz benne a romlott.

2015. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!