Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szúnyoglárvák úszkálnak a...

Szúnyoglárvák úszkálnak a medencében. Hogy lehet kitakarítani?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Legegyszerűbb hogy leengeded, klórral kifertőtleníted az egészet, majd tiszta vízzel feltöltöd. Vagy rendszeresen az ajánlott klórszintet beállítod a medencében.
2015. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na ez az amit nem tudok megcsinálni, nem tudom leengedni, mert drága a víz és egy 5 méter átmérőjű merevfalú medencéről van szó, a másik probléma, ha most leengedném idén tuti nem melegedne fel a naptól már.


Akkor inkább klórral próbálkozom. Amúgy nincs sok, nem vészes, csak egy pár max 10-et láttam.

2015. aug. 6. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Annyira drága a víz, hogy inkább évekig nem cseréled a medencében, és a lárvás, penészes, szaros lében úszkálsz. Amúgy az 5 méteres nem olyan hatalmas... és ha nem tűnt volna fel, augusztus eleje van, 40 fok van egész nap, hogyne melegedne már fel egy sz*ros kis medence?
2015. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Idióta! Minden éveben kiteszem a medencét és ősszel lebontom. Hülye! A
2015. aug. 6. 17:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt a stílust! Kritikán aluli!
2015. aug. 6. 17:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Vannak spec szerek, de elég drágák. Pl:


[link]

2015. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, igen, a stílusa valóban erős egy kicsit a 3-as válaszolónak, de amúgy teljesen igaza van.

El nem tudom képzelni, miért vesz olyan ember medencét, aki a bele való vizet hetente-kéthetente nem bírja kifizetni.

2015. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Te el vagy varázsolva utolsó! Ki az a barom vagy milliomos aki 2-3 hetente cseréli a vizet a medencéjébe? Ismerőseim, rokonaim, szomszédaim nyaranta egyszer töltenek medencét!!!


10 köbméter csapvizet ha te ki tudsz fizetni 2-3 hetente, akkor te szerencsés vagy!

2015. aug. 7. 15:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os, időközben megtaláltam, vettem.
2015. aug. 7. 15:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem éppen emiatt nincs is medencém.

Bármit - nem csak megvenni kell tudni - hanem üzemeltetni is.

Ez általában a tervezésnél kimarad.

A sok hitelre autót vásárló. Amikor jajong a biztosításkor meg a súlyadókor. Meg hogy drága a benzin.

Vagy nézem az autópályákat. Egyszer telepítettek növényeket melléje, de 3 fából 2 kiment. És most is úgy árválkodik. Szóval csak megépíteni akarta valaki jópénzért, de üzemeltetni kóserül, a körülötte lévő növényzetet nem gondozza senki.

De visszatérve, egész nyáron ugyanabban a 6 köbméter vízben fürdeni??? Amiben a vegyszerek bomlástermékei csak halmozódnak. Nyilván a klór elillan, de vannak olyan bomlástermékek, amik halmozódnak.

Úgyhogy én majd csak akkor veszek medencét, amikor kéthetente azt a 6 ezer forintot ki bírom köhögni a rendszeres vízcserére.

2015. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!