Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágot lenne érdemes...

Milyen virágot lenne érdemes ültetni mostanság ki a kertbe ami bírná a fagyot és szép marad?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Krizantém sokáig bírja
2015. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Árvácska. Jövő májusig virágzik, aztán jönnek helyére az egynyáriak. Ha nagyon hideg van (-6 -8 C alatt) kicsit le kell takargatni (avarral, ágakkal...)
2015. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is az árvácskát akartam írni.

Én még soha nem takartam le, régebben mindig volt 100-300 tő a kertben, saját magvetésből (nem semmi látvány ennyi egy csomóban), mostanában mindig elfelejtem időben elvetni. :(

Mikor jön a hideg, akkor megfagy, aztán jön az enyhébb idő, akkor kienged és virágzik tovább.

Napos, védett helyen érdemesebb, ahol gyakrabban kiolvad.


Ha van egy kicsivel több helyed, akkor téli jázmint is lehet még, tél vége felé az is szép látvány. (Már most megjelentek a bimbók, van pár cserepesem.)

2015. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erikát.
2015. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hétvégén beszerzek vagy 8 tövet, most úgy is le van értékelve.
2015. nov. 10. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!