Kezdőoldal » Otthon » Kert » A vihar leszakította a hintaág...

A vihar leszakította a hintaágy tetejét, mivel pótolhatnám?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly az enyém is elszállt. Én vettem egy szép viaszkos vásznat, és rászabtam. Ipari tűzőgéppel pedig megtűztem. Egész jó lett. Ott maradt.
2010. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is kirongyolódott. Az Ikeában vettem méterben anyagot (azok nagyon strapabíróak) és pikk-pakk megvarrtam. Igazán nem volt ördöngős feladat, pedig nem vagyok különösképpen ügyes.
2010. márc. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a tipust,vehetsz a gyártónál is.Adnak minden tartozékot.
2010. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ilyen szövetből varrt teteje van, de nincs odarögzítve tartósan, hanem rá lehet kötözni, és vihar esetén vagy télen le lehet szedni....meg ki is lehet mosni időnként.
2010. márc. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Nekünk leszakította a kerettel együtt és széttürt, ki kellett dobni. Azóta (4éve) nincs teteje. :p
2010. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!